بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::در انتخابات، حزب و جناح گرایی کنار گذاشته شود::..

نوشته شده توسط کاربر آقای قاسمی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شازند در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر با عرض شادباش به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه‌الزهرا (س) گفت: نیاز انسان به زندگی اجتماعی و تشکیل خانواده، نیازی فطری است و تطابق نیازهای درونی و امکانات بیرونی که از مصادیق تام حکمت الهی است این امکان را فراهم آورده تا انسان‌ها با روی آوردن به ازدواج به این میل باطنی و خواسته طبیعی خویش پاسخ دهند.


وی با تاکید بر اهمیت امر ازدواج بیان کرد: رسول اکرم (ص) نیز ازدواج را سنت خویش خوانده تا با انتساب این کار به خود بر ارزش آن بیفزاید و اهمیت آن را بر پیروان خویش بیشتر بنماید و بر انجام دادن به موقع آن تاکید ورزد و این سنت طبیعی را با سنت الهی به هم آمیزد تا مسلمانان به انگیزه پاداش و ثواب نیز به این کار رغبت مضاعف ورزند و با تشکیل خانواده در تربیت انسان‌های با فضیلت، متدین، سالم و عاطفی بکوشند.
 

 


امام جمعه شازند در ادامه ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز تصریح کرد: مردم سخاوتمند و متمکن، در آستانه عید نوروز به فکر فقرا و تنگدستان نیز باشند و گوشه ای از هزینه های مربوط سفرهای خود را به افراد نیازمند بدهند تا انان نیز بتوانند سال جدید را با خرسندی آغاز کنند.

موسوی همچنین به مسئله گرانی و تورم اشاره و عنوان کرد: موضوع گرانی و تورم موجود در بازار، آنطور که باید انعکاس داده نمی شود، چرا که نیاز هست دولتمردان به این موضوع سروسامان بدهند و از طرف دیگر بازاریان نیز قناعت پیشه کرده و از گران فروشی، غش و کم فروشی پرهیز کنند.

وی در بخشی از سخنان خود به موضوع ساخت مصلی در شهر شازند اشاره و بیان کرد: در سنوات گذشته موضوع ساخت مصلی شازند در 14 هزار متر مربع از زمینهای این شهر به تصویب رسیده بود اما اکنون برخی مسئولین این مصوبه را انکار می کنند و مخالف ساخت مصلی هستند که نیاز هست به این موضوع به طور اساسی رسیدگی شود.

امام جمعه شازند در پایان به مسئله انتخابات اشاره و حضور در انتخابات را مصداق تقوا  دانست و تاکید کرد: در موضوع انتخابات باید حزب و محله و جناح گرایی و تعصب کنار گذاشته شده و فرد اصلح انتخاب شود و فرد اصلح کسی است که متعهد، متخصص، متعبد، متدین، متحرک و متخلق به اخلاق اسلامی باشد.

انتهای پیام/ن
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic