بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::تاکید فرماندار شازند بر رعایت قانونمداری و صیانت از آراء مردم در انتخابات::..

نوشته شده توسط کاربر آقای قاسمی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، جلسه آموزشی اعضای هیئت اجرایی انتخابات در شازند با حضور فرماندار شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

میرزایی فرماندار شازند در این نشست گفت: انتخابات از رکن های رکین نظام بوده و حضور مردم در انتخابات نشان دهنده علاقه مردم به نظام است.
 

 


وی با بیان اینکه حضور مردم در پای صندوق های رأی، پایه های نظام را مستحکم می کند افزود: با توجه به اینکه این دوره از انتخابات مربوط به شوراهای اسلامی شهرو روستا نیز بوده و تعداد نامزدها بیشتر از انتخابات مجلس است، لذا نیازمند دقت و توجه بیش از پیش است.

فرماندار شازند در توضیحاتی به اهمیت انتخابات در نظام مردم سالاری دینی و برکات انتخابات در بستر سازی مشارکت مردم و تعیین سرنوشت خود و کمک به اقتدار نظام جمهوری اسلامی پرداخته و بر رعایت قانونمداری و صیانت از آراء مردم و حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان در فرایند انتخابات تأکید کرد.

میرزایی از منتخبین معتمدین عضو هیأت اجرایی انتخابات شوراهای شهرستان خواست ضمن توجه به ملاحظات اخلاقی و قانونی این مسئولیت و رعایت بی طرفی لازم، جدیت و اهتمام مضاعفی در اجرای بهینه انتخابات و صیانت از آراء مردم داشته باشند.

در ادامه، اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان شازند، با حضور معاون فرماندار نسبت به وظایف خود توجیه شدند.

انتهای پیام/ن
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات