بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::دیدار برخی از نمایندگان مجلس با سران فتنه، خیانت به مردم است::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شازند در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به اهمیت موضوع امامت و ولایت گفت: اعتقاد به امامت ولایت معصومین (ع) از اصول بنیادین و اعتقادی به شمار می رود که بر تمامی افکار و رفتار یک انسان مسلمان و معتقد تاثیر اساسی دارد.

وی افزود: قبولی تمام اعمال و عبادات ما در سایه اعتقاد به مسئله امامت و ولایت معصومین (ع) بعد از نبوت است و جریان امامت تا  روز قیامت استمرار دارد .

امام جمعه شازند با اشاره با آیات الهی در قرآن کریم از مسئله امامت و ولایت به عنوان یکی از حیاتی‌ترین و سرنوشت‌سازترین مسائل جهان اسلام یاد کرد و افزود: بدون ولایت نعمت ناتمام است و اگر مسأله مهم امامت و ولایت را در جامعه تبیین نکنیم، رسالت خداوندی را بجا نیاورده‌ایم.
 

 


موسوی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، اظهار کرد: از تمام کسانی که با حضور در مراسم اعتکاف از این فرصت بهره بردند تشکر می کنم، بالطف الهی مراسم اعتکاف امسال با رشد همراه بود و  حضور پر شور مردم به خصوص جوانان در مراسم اعتکاف غرور آفرین است.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله انتخابات اشاره و تاکید کرد:  مردم ۴ سال سرنوشت شهر خود را به شوراهای اسلامی می سپارند، البته فلسفه واقعی شوراها حضور در همه صحنه های اداری، اجتماعی، فرهنگی و مصالح عمومی مردم است ولی فعلا شوراها فقط در حوزه مسائل شهرداری ها فعالیت می کنند اما در همین حد هم اهمیت بسیار بالایی دارند.

وی ادامه داد: برای تصدی این مسئولیت ها باید افراد صالح، مومن، انقلابی، پاکدست و دلسوز در نظر گرفته شوند، امید است مردم با بررسی و تحقیق و رعایت موازین دینی و انقلابی انتخاب شایسته ای در مورد شوراها داشته باشند.

امام جمعه شازند ولایتی بودن را یکی از مهمترین ملاکها در انتخاب فرد اصلح عنوان و تصریح کرد: مردم عزیز باید با بصیرت تمام به افراد دلسوز نظام و ولایت، کاری و شجاع رأی دهند.

موسوی در ادامه بیان کرد: با خبر شدیم که عده ای از نمایندگان مجلس با برخی سران فتنه سال 88 دیدار کرده و جلساتی داشته اند؛ چرا نماینده مردم باید با کسانی که هنوز  هم با نظام زاویه دارند نشست و برخاست کند؟!

وی دیدار برخی از نمایندگان مجلس با سران فتنه را خیانت به مردم دانست و اضافه کرد: سران فتنه هنوز هم از اقدامات خود در سال 88 توبه نکرده اند و و مردم باید از این افراد  دوری کنند.

امام جمعه شازند در پایان انتخابات را امتحانی بزرگ خطاب و اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه ایران باید تلاش کنند که افراد ولایی را برای تصدی پست ریاست جمهوری و شوراها انتخاب کنند و تلاش ها و فتنه گری های دشمنان این نظام و انقلاب را نقش برآب کنند.

انتهای پیام/ن
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic