بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..:: 4100 کیلومتر از محورهای شهرستان شازند برفروبی شد::..

نوشته شده توسط کاربر آقای قاسمی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، در پی بارش برف در شهرستان شازند، از همان ابتدای بارشها، نیروهای راهداری، هلال احمر، دهیاری ها و ... در صددبازگشایی محورها برآمدند که اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بر اساس اولویت بندی، ابتدا محورهای اصلی شهرستان را در دستور کار قرار داد.
 
اصغری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شازند به خبرنگار ما گفت: از زمان شروع بارش برف در سطح شهرستان شازند نیروهای راهداری، نسبت به بازگشایی محورها اقدام کردند.
 
 

 

 
وی افزود: در حال حاضر تمام جاده های اصلی و فرعی شهرستان بازگشایی شده و همچنان راهداران شهرستان در محورها مشغول به کار هستند.
 
 
 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شازند  با بیان اینکه ارتفاع برف در شهرستان به 30 سانت می رسد بیان کرد: به دنبال بارش های اخیر، 4 هزار و 100 کیلومتر از محورهای شهرستان توسط راهداران برفروبی شده و همچنین 480 تن نمک و شن و ماسه به طول 2 هزار و500 کیلومتر در محورها پاشیده شد.
 
اصغری عنوان کرد: در حال حاضر تعداد 9 اکیپ راهداری در 6 راهدارخانه  شامل 37 نفر راهدار مشغول به فعالیت و بازگشایی محورها هستند.
 
 
گفتنی است به دنبال بارش برف، مدارس بخش سربند در شهرستان شازند در روز یکشنبه 8 بهمن ماه تعطیل شد.
 
انتهای پیام/ننظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات