بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..:: پیست اسکی شهرستان شازند بازگشایی شد+تصاویر::..

نوشته شده توسط کاربر آقای قاسمی

پیست اسکی شازند

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، با توجه به بارش برف در نقاط مختلف استان مرکزی به خصوص در شهرستان شازند و بخش سربند این شهرستان، پیست اسکی شهدای بخش سربند که تنها امکان ورزشهای زمستانی در استان مرکزی است بازگشایی شد.
پیست اسکی شهدای سربند شهرستان شازند با فاصله حدود ۲۵ کیلومتر از شهرستان شازند و ۵۵ کیلومتر از اراک، مکانی مناسب و جذاب برای ورزش اسکی و تفریحات زمستانی است،

این پیست در ارتفاعات پلنگ در و در نزدیکی به روستای پاکل قرار دارد، این منطقه به دلیل وجود ارتفاع مناسب دارای زمستان زود هنگام و بارش سنگین برف است.

برخورداری از پیست به طول ۶۰۰ متر برای اسکی و سه دستگاه تله سیژ، رستوران، تجهیزات برفروبی و ساختمان اداری فضای ورزشی و تفریحی امکانات این مکان ردشگری و ورزشی است.

این پیست در ارتفاع دو هزار و 760متری از سطح دریا قرار گرفته و طبیعت بکر مناطق و روستاهای اطراف آن فرصتی استثنایی را از تماشای طبیعت در اختیار گردشگران قرار می دهد.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic