بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..::ماجرای آتش سوزی پاساژ قائم شازند - اخبار تکمیلی::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

سرهنگ علیرضا رفیعی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شازند توضیح داد:
در بامداد روز شانزدهم بهمن ماه با اعلام گزارشی از حریق پاساژ قائم در خیابان انقلاب شهرستان شازند بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری عاملان این حریق در دستور کار پلیس قرار گرفت و با اقدامات تخصصی مأموران انتظامی، عامل این حریق در مدت زمانی کوتاه شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر شد
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، شب گذشته در پاساژ قائم در خیابان انقلاب شهر شازند اجناس 16 مغازه این پاساژ  که اکثرا پوشاک بود، طعمه حریق شد.
 
نیروهای آتش نشانی از شهرهای شازند، آستانه و مهاجران در همان دقایق اولیه به محل حادثه اعزام و اقدام به اطفاء حریق کردند.
  

 به گفته برخی از شاهدین و همسایگان پاساژ قائم در شهر شازند، ساعت یک بامداد امروز دوشنبه، در این پاساژ یک انفجار از داخل رخ داده است.

 
با توجه به گستردگی آتش، تقریباً تمام اجناس داخل پاساژ دچار حرق شده و خسارت بسیار زیادی را به صاحبان این مغازه ها وارد کرده است.
 
این حادثه  تلفات و یا مصدوم نداشته و علت  آتش سوزی به گفته برخی کارشناسان نشت گاز بوده اما تحقیقات در این مورد ادامه داد .
 
اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شوداختلاف و انتقام جویی یکی از کسبه باعث آتش سوزی پاساژ شد

تکمیلی
اعترافات  فرد دستگیر شده:
 متهم در اعترافات خود اذعان داشت، از مدت ها قبل با یکی از کسبه همجوار خود که هر دو فروشنده یک نوع کالا بودند ، اختلاف و چندین بار با یکدیگر مشاجره داشته اند

وی تصریح کرد با توجه به اینکه از زمان خرید اجناس توسط مغازه دار رقیب خود مطلع بوده ، در شب حادثه با برداشتن ریموت درب ورودی، وارد پاساژ شده و اقدام به آتش سوزی مغازه رقیبش می‌کند که کنترل آتش از دستش خارج و آتش به دیگر مغازه ها سرایت کرده و او نیز با توجه به گستردگی آتش  از محل فرار می کند.

در این  آتش سوزی ۱۶ مغازه در آتش سوخت

 پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی اجرا شد

منبع : كانال پلیس استان مرکزیتکمیلی
غلامعباس میرزایی فرماندار شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبوی شازند ما در خصوص آتش سوزی پاساژی در شازند گفت: ساعت ۱:۲۰ بامداد روز دوشنبه، پاساژ قائم در شهر شازند دچار حریق شد که با همت نیروهای آتش نشانی شازند، آستانه و مهاجران ساعت ۴:۳۰ اطفاء شد.

وی افزود: این پاساژ ۱۶ باب مغازه دارد که با توجه به اینکه اکثر مغازه ها پوشاک بودند، دامنه حریق بسیار گسترده شده بود.
 

 

فرماندار شازند بیان کرد: علت این حادثه، بخاطر اختلاف شخصی بین دو نفر از کسبه پاساژ بوده که این فرد اقدام به ایجاد آتش در پاساژ می کند که با درایت و تلاش نیروهای انتظامی این فرد شناسایی و دستگیر شد.

میرزایی اظهار کرد: به هیچ وجه موضوع عناصر ضد انقلاب و معاندین در حادثه دخیل نبوده و این موضوع بطور کامل تکذیب می شود.

وی یادآور شد: بحث خسارت وارده به ابن محل و کسبه در حال بررسی است که در گزارسات بعدی اعلام خواهد شد.
 

نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic