بسم الله الرحمن الرحیم ***خوش آمدید*** وبسایت شهر آستانه علوی کاملا خودگران مدیریت میشود و تحت امر و اشراف هیچ نهاد و ارگانی نیست. مشتاقانه پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما هستیم.

..:: لزوم توجه به موضوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شازند::..

نوشته شده توسط حامد زمانی

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، غلامعباس میرزایی فرماندار شازند در نشست مدیریت بحران شهرستان با موضوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان گفت: این بیماری یکی از بیماریهای ویروسی و مشترک بین انسان و پرندگان است و هدف از این جلسه هماهنگی هرچه بیشتر ادارات ذیربط در جهت پیشگیری و مبارزه با این بیماری است.

وی نقش دامپزشکی، مرکز بهداشت، جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی در جهت پیشگیری از این بیماری را مهم و تأثیرگذار عنوان کرد و افزود: باید با تهیه بروشورهای و توزیع آن در شهرستان و از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی لازم در مورد این بیماری در بین مردم صورت گیرد.
 

 


فرماندار شازند بیان کرد: در سطح کشور طبق آمار، بیش از 300 کانون ابتلا به آنفلوانزا گزارش شده که این مسئله لزوم توجه و مراقبت بیشتر را می رساند.

میرزایی تصریح کرد: متاسفانه در استان مرکزی و در شهرستان های زرندیه و ساوه نیز کانون های ابتلا به این ویروس گزارش شده  و به همین جهت باید تمهیدات بیشتری اتخاذ شده و هوشیار باشیم.

وی عنوان کرد: همه دستگاه های عضو ستاد بحران شهرستان باید در این خصوص توجه و همکاری لازم را داشته باشند تا از ورود و شیوع این بیماری به شهرستان جلوگیری شود.

فرماندار شازند همچنین یادآور شد: طی چند روز گذشته یک محموله حمل مرغ بدون مجوز دامپزشکی به میزان 1500 کیلوگرم نیز توسط عوامل انتظامی شهرستان توقیف و به مراجع ذیربط تحویل داده شد.

میرزایی خاطر نشان کرد: شهرستان شازند منطقه ممنوعه حضور نیروی کار افغانی است و این موضوع باید مورد توجه نیروهای امنیتی و انتظامی باشد.
نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic